Zbožňuju New York (I heart New York) - Lindsey Kelková

30. prosince 2012 v 12:43 | Katie.Book
Zbožňuju New York

originál: I heart New York
autor: Lindsey Kelková (2009)
překlad: Jiřina Stárková (2011)
nakladatelství: BB/art s.r.o. 2011
počet stran: 263

Když na svatbě své nejlepší přítelkyně přistihne Angela Clarková svého dlouholetého partnera in flagranti, udělá to, co by v její situaci provedla každá soudná žena: sebere se a odjede... ovšem nejen ze svatební hostiny, ale i z Anglie, nebo´t usoudí, že nejlepším místem pro zhrzené mladé ženy je New York. Z letadla vystoupí jen s cestovním pase a kreditní kartou a ubytuje se v prvním hotelu na Manhattanu, kam ji odveze taxikář. Vzápětí se jí ujme recepční Jenny; ta Angele pomůže s nákupem oblečení a uvede ji do života velkoměsta, které nikdy nespí - a Angelu okamžitě okouzlí. Než se Angela stačí rozkoukat, pozná dva přitažlivé muže a v náhlé inspiraci začne svůj příběh i svá milostná dobrodružství líčit v blogu na internetu. Její barvitý styl zaujme redaktorku věhlasného časopisu, která Angele nabídne práci.
Během několika týdnů nachází Angela v New Yorku to, co v Londýně marně hledala řadu let - lásku a vysněné povolání. Než se však stane New York jejím druhým domovem, musí vyřešit nejednu nepříjemnou situaci, najít sama sebe a především si ujasnit, co od nového života očekává. - z bočního přebalu knihy

Knihu jsem si také koupila za pár korun, zrovna jsem měla náladu přečíst si něco oddechového a tohle se k tomu naprosto vybízelo. Po přečtení knihy jsem si uvědomila, že by se tato předloha naprosto hodila pro nějaké americký slaďák, ne-li jestli se už předlohou nestala. Kniha nepatří mezi nejhroší ale zdaleka ne mezi ty nejlepší. V knížce je taky průvodce, kde jsou adresy všech míst, které Angela v knize navštívila, tudíž autorka kniha na všech místech byla. Dokonce je redaktorkou, miluje New York, ale žije v Londýně. Tudíž je jasné, jaká byla inspirace pro Lindsey Kelkovou. Existují i další řekla bych podobné knihy a to Zbožňuju Paříž a Zbožňuju Hollywood. Je to volné pokračování Zbožňuju New York, takže je pravděpodobné, že knihy vyhledám, zakoupím a budu se modlit, aby mě překvapily. ;) Kdo má zrovna náladu přečíst si něco velice oddechové, tahle knížka je pro to jako stvořená.

62%

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ADuefDemilek ADuefDemilek | E-mail | Web | 24. září 2018 v 11:48 | Reagovat

Pression arterielle  est comment  robuste  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  culture  votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang  a tous egards  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-serotonin/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama